Jak codziennie pielęgnować skórę w sposób naturalny

organiczne kosmetyki ze szwecji

Oczyszczanie:

Nałóż na opuszki palców niewielką ilość Mleczka Oczyszczającego WISE, a następnie wmasuj w skórę okrężnymi ruchami, tak jak zazwyczaj to robisz podczas mycia. Spłucz pozostałość letnią wodą. Jeżeli czujesz taką potrzebę, czynność możesz powtórzyć.

Przygotowanie:

Na skórze twarzy oraz dekoltu rozpyl niewielką ilość toniku WISE. Wilgotna skóra jest przygotowana do nałożenia naturalnego serum WISE. Ekologiczne serum WISE to luksusowa substancja złożona z naturalnych olejków roślinnych i eterycznych bez dodatku wody, silikonu i parafiny.

Odżywienie i ochrona:

W wilgotną skórę twarzy wmasuj kilka kropel wybranego serum. Serum możesz także położyć na szyję i dekolt. Dzięki temu, że wcześniej skóra została nawilżona tonikiem WISE, serum będzie wchłaniało się lepiej i łatwiej będzie je rozprowadzić. Serum dostarcza wymaganej porcji witamin i kwasów tłuszczowych i tak naprawdę w zupełności wystarcza, aby zaspokoić całodzienne potrzeby skóry.

 

Nawilżenie:

Dopełnieniem zabiegu jest zastosowanie kremu do twarzy, który możesz stosować razem z serum lub zamiast. Nałóż odrobinę kremu na jeszcze wilgotną skórę i wmasuj delikatnie. Powtarzaj to codziennie, rano i wieczorem.

eko kremy do twarzy wise

Sprawdź naturalne serum WISE

Sprawdź naturalne kosmetyki do twarzy WISE