Popularność ekologicznych kosmetyków WISE wciąż rośnie, dlatego postanowiliśmy wzbogacić naszą ofertę o pierwszą serię eko kosmetyków dla mężczyzn: krem pod oczy, krem do twarzy, mleczko oczyszczające, tonik po goleniu i żel pod prysznic (który z powodzeniem można używać także jako piankę do golenia). W miejsce syntetycznych surowców zastosowano składniki aktywne pochodzenia roślinnego, zdrowe dla skóry i nie wpływające negatywnie na środowisko naturalne.

Linia męskich kosmetyków naturalnych WISE, podobnie jak inne nasze produkty, pozbawiona jest parafiny, PEG, syntetycznych kolorów, zapachów, alkoholu etc.

Kosmetyki naturalne WISE Man produkowane są w Szwecji.

WISE MAN!

Mężczyźni również mają wrażliwą skórę – nareszcie dostępna jest seria prawdziwie ekologicznych kosmetyków dla Panów.

Poczuj świeżość i przyjemny męski zapach stosując nasze naturalne produkty,  bogate w kwasy tłuszczowe omega, naturalne witaminy i przeciwutleniacze.

Witamy w świecie WISE!
Do pielęgnacji twarzy: krem do twarzy i krem pod oczy – który można również z powodzeniem stosować jako balsam po goleniu, do mycia wrażliwej skóry - delikatne mleczko do twarzy oraz nawilżający, bezalkoholowy tonik po goleniu . Do pielęgnacji ciała: żel pod prysznic o niezwykle orzeźwiającym zapachu zapachu – idealnie nadający się również jako płyn do kąpieli stóp i mydło do rąk.

 

Gdy stosuję WISE, używam nie tylko tego, co jest najlepsze dla mnie, ale także najbardziej delikatne dla Matki Ziemi. To po prostu produkty tworzone z miłością ..

(Rickard Söderberg, śpiewak operowy, oficjalny ambasador linii kosmetyków WISE Man)

Kosmetyki Naturalne dla Mężczyzn

Zobacz, co mówi Michał o kremie pod oczy z linii Wise Man: