zabiegi z kosmetykami naturalnymi WISE  (1)

SPRAWDZONE

WISE to naturalne kosmetyki profesjonalne, które są od wielu lat stosowane do naturalnych zabiegów w salonach kosmetycznych i SPA na terenie Szwecji. Kosmetyki dzięki uznaniu wykładowców Szkoły Kosmetyki Naturalnej  Axelsons Institut w Sztokholmie, przez lata wykorzystywane do szkoleń kosmetologicznych, zyskały rzesze wiernych zwolenników, do których zaliczają się nie tylko klienci indywidualni, ale przede wszystkim terapeuci  i kosmetolodzy.

Skuteczność produktów naturalnych, opartych na ekologicznych olejach i wyciągach z roślin leczniczych została udowodniona.

Obecnie WISE Naturkosmetik jest jedną z najsilniejszych marek naturalnych kosmetyków profesjonalnych na terenie Szwecji i jest obecna zarówno w SPA, gabinetach masażu, jak i sklepach propagujących zdrowy i ekologiczny styl życia.

 

Skuteczne

Dzięki wysokiej koncentracji certyfikowanych składników aktywnych pochodzenia roślinnego i wyeliminowaniu zbędnych wypełniaczy, ulepszaczy, sztucznych kolorów, zapachów, parabenów, parafiny, stworzono ekskluzywne produkty będące skutecznym narzędziem pracy gabinetów, pragnących przyciągnąc nowych, świadomych i zadowolonych klientów.

Połączenie masażu manualnego z wydajnymi olejkami roślinnymi, olejkami eterycznymi i ekstraktami z roślin leczniczych daje nieporównywalny efekt terapeutyczny i pielęgnacyjny dla skóry, której widoczna poprawa jest dostrzegalna po pierwszym zabiegu,

Naturalne składniki

Celem WISE od samego początku było zastąpienie syntetycznych składników, tymi występującymi naturalnie w przyrodzie lub ich pochodnymi. W naturalnych kosmetykach WISE nie ma olejów mineralnych (mineral oil), sztucznych zapachów, kolorów, PEG, glikoli etc. Rolę konserwantów przejęły olejki eteryczne oraz inne substancje, powszechnie akceptowalne przez instytucje certyfikujące eko kosmetyki.  W kosmetykach WISE każdy klient odkryje prawdziwe bogactwo natury, odzwierciedlone w olejkach i ekstraktach o uznanym  i udowodnionym działaniu, pojawiające się już na samym początku składu INCI. Masło shea, olejek z róży damasceńskiej, olejek rozmarynowy, z krokosza barwierskiego, jojoba, awokado, z drzewa różanego. …..i o wiele więcej.

Cena / Jakość

Eliminując z receptur tanie i zbędne komponenty jak paraffinum liquidum, sztuczne zapachy, kolory, silikony, zastąpiono je efektywnymi i wartościowymi składnikami naturalnymi. Dzięki temu, klient ma pewność, że dostaje produkt, który jest cały wypełniony bogatymi roślinnymi substancjami czynnymi, które są podstawą całej mikstury, a nie stanowią jedynie niewielki dodatek do wody i oleju mineralnego. Polityka WISE względem opakowań pozwala na dostarczenie produktów zapakowanych w najbardziej wygodny i ekonomiczny sposób, co oszczędza czas, środowisko, a także sam produkt, który poprzez właściwy system dozowania jest odpowiednio chroniony przed powietrzem, brudem i wystarcza na dłużej. (Więcej o opakowaniach TUTAJ)

Jesteś właścielem lub pracownikiem SPA / Salonu Urody / innej placówki i masz pytania związane z możliwością współpracy ? 

Napisz do nas zapytanie TUTAJ, lub kliknij jeden z poniższych linków, aby dowiedzieć się więcej o zabiegach i produktach.