W porze chłodnych miesięcy jesiennych i zimowych stosuj ochronne kremy – Age, Sensitiv lub Balsam różany – Night Balm Rose, który intensywnie chroni przed zimnem na zewnątrz i suchym powietrzem w pomieszczeniach.

W miesiącach letnich skóra wymaga dodatkowego nawilżenia. Stosuj wtedy krem Vital lub Krem Balans wraz naturalnym żelem intensywnie nawilżającym Moist Booster. Kremy WISE to odżywcze kosmetyki na dzień zamknięte w przyjaznych dla środowiska opakowaniach próżniowych z pompką ułatwiającą dystrybucję, która dodatkowo chroni zawartość przed zanieczyszczeniami i dostępem powietrza z otoczenia. Nabierz jedynie odrobinę kremu (nie więcej, co ziarnko zielonego groszku) i nałóż na zwilżoną skórę twarzy. Różnicę zauważysz natychmiast! Naturalne kremy WISE nie zawierają parafiny, która zastąpiona została ekologicznymi olejkami i wyciągami. Nie ma tutaj także sztucznych zapachów ani kolorów. Znajdziesz za to moc witamin, olejków eterycznych i naturalnych składników aktywnych, które wypełniają składy produktów od góry aż po sam dół.

Nie ma luksusu zarezerwowanego dla wybrańców! Prawdziwy luksus to możliwość korzystania z prezentów, jakie przygotowała natura i cieszenia się nimi w każdej sytuacji. Sprawdź także naturalne serum WISE.

 

Filtr projektu