Beauty Sunshine Girl Portrait

Ekologiczne Serum Aroma WISE to klejnot w koronie wśród kosmetyków naturalnych oraz ekologicznych i jeden z ulubionych produktów naszych klientów, zarówno w Szwecji, jak i w Polsce. Czym jest Serum WISE ? Ekologiczne Serum Aroma od WISE to koncentraty organicznych olejków roślinnych, kwasów tłuszczowych i olejków eterycznych. Znajdziesz tam m.in. ekologiczne masło shea, ekologiczny olej z pestek moreli, ekologiczny olejek lawendowy, ekologiczny olejek geraniowy, drogi olejek z róży damasceńskiej, wyciągi ylang ylang, z jałowca, rumianek i nie tylko, .

To prawdziwa kwintesencja natury. Twoja skóra kocha serum WISE, chociaż może o tym jeszcze nie wiesz. Wybierz jeden produkt i przekonaj się – naprawdę warto! Nasze ekologiczne Serum nie zawierają: wody, parafiny, konserwantów, sztucznych barwników, zapachów ani innych dodatków, dzięki czemu masz pewność, że obdarzasz swoją skórę tylko tym, co najlepszego dała natura. Serum to prawdziwy zastrzyk witalności!. Pamiętaj, aby uzyskać maksymalny efekt, stosuj Serum zawsze na zwilżoną skórę. Cenne składniki łatwiej przenikną do wewnątrz, produkt rozprowadzi się łatwiej i, co bardzo istotne, wystarczy na dłużej. Do zwilżenia twarzy najlepiej wykorzystać jeden z naturalnych toników WISE.

Dla kogo jest serum ? Dzięki wysokiej koncentracji ekologicznych, a tym samym, efektywnych składników aktywnych w postaci olejków i ekstraktów z roślin leczniczych, serum pomaga przede wszystkim w pielęgnacji skór problemowych, ale może być stosowane przez każdego. Oferta WISE to cztery podstawowe typy serum. Serum Aroma Sensitiv – polecane jest do skóry wrażliwej, ze świądem, łuszczycą, przy stanach zapalnych i grzybicznych, egzemie, atopowym zapaleniu skóry. Serum Aroma Neroli – rekomenduje się osobom ze skórą tłustą, mieszaną lub trądzikową. Serum Aroma Age - stworzone było z myślą o skórze dojrzałej, wymagającej dodatkowej dawki witamin i składników odżywczych. Serum Aroma Ros - to wspaniała substancja o wielokierunkowym działaniu. Zalecana jest osobom o skórze naczynkowej, suchej,  a także normalnej. Serum Ros może być stosowane przez każdego.

Filtr projektu