Naturalny balsam ochronny na coraz zimniejsze dni

Naturalny balsam ochronny na coraz zimniejsze dni

Dzięki bogatym składnikom roślinnym, kosmetyki naturalne mają często do zaoferowania znacznie więcej niż mogłoby to wynikać z nazwy wypisanej na etykiecie. Tak właśnie jest w przypadku Balsamu Ochronnego Night Balm Ros, który też nazywamy „Balsamem na Noc„. Z uwagi na swoją „tłustą naturę” ten naturalny kosmetyk ten na pewno przez wiele osób chętniej jest stosowany właśnie przed pójściem do łóżka, ale należy pamiętać, że świetnie spisuje się w mroźne lub chłodne dni, gdy skóra wymaga dodatkowej ochrony przed zimnem. A dlaczego o tym teraz ….no cóż, kończy się lato i chociaż słońce jeszcze radośnie się udziela, to warto pamiętać, że przed nami kilka mniej szczodrych w wysokie temperatury miesięcy.

Night Balm Ros będzie wspaniale pielęgnował skóry suchą i dojrzałą – świetnie nawilża i odżywia, dostarcza witaminy E, ale nie oznacza to, że nastolatek nie może sięgnąć po ten kosmetyk. Nie ma nic lepszego niż mieszanka naturalnych olejków i wyciągów roślinnych (tutaj: olejek migdałowy, niezwykle odżywcze masło shea, ekologiczny olejek z wiesiołka i organiczne masło kakaowe). Dla suchej i wrażliwej skóry to prawdziwa ulga – i naprawdę solidna ochrona.

Nie dajcie się mrozom :) 15ml w szklanym słoiczku to szwedzka recepta na zimę ( i nie tylko) – a kto się na zimie zna lepiej od Szwedów ? No może tylko Święty Mikołaj.

Poznaj inne kosmetyki naturalne WISE