Jako twórcy WISE robimy wszystko, aby nasi klienci byli zadowoleni, a środowisko naturalne miało się jak najlepiej.

WISE oznacza MĄDRY – korzystamy z tradycyjnej skandynawskiej znajomości roślin leczniczych, ziół i olejków oraz z nowoczesnej wiedzy. WISE to produkty ekologiczne. Dzięki temu mamy pewność, że substancje, zawarte w naszych kosmetykach, mają naprawdę korzystny wpływ na skórę i nie szkodzą ani nam, ani naszej planecie.

Nasze produkty używane są od 1998 roku w ramach szkoleń kosmetologicznych w Axelssons Institut – a rezultatem są tysiące zadowolonych klientów, kosmetologów i salonów urody. Przekonywanie nowych klientów co do korzyści płynących ze stosowania kosmetyków WISE sprawia nam codziennie dużo radości!

Czym jest WISE?

Doświadczenie
WISE to sprawdzona seria szwedzkich kosmetyków ekologicznych, które od 1998 używane są w ramach wszystkich szkoleń kosmetologicznych w Axelssons Institut w Sztokholmie, a rezultatem są tysiące zadowolonych klientów, kosmetologów i sklepów zdrowotnych.

Wyjątkowość
Dzięki oryginalnej szwedzkiej formule łączącej nowoczesną i tradycyjną wiedzę o właściwościach leczniczych i terapeutycznych roślinnych wyciągów i olejów, kosmetyki WISE stanowią coś absolutnie wyjątkowego. Stosując je, pozwalasz sobie na odrobinę luksusu.

Czysty luksus
Składniki kosmetyków WISE pochodzą bezpośrednio z atestowanych upraw ekologicznych.

Produkcja zlokalizowana blisko klienta
Wszelkie prace nad nowymi produktami i cały proces produkcji zlokalizowany jest w Skandynawii. Kosmetyki WISE to produkcja małej skali, inspirowana pasją i potrzebą zapewnienia zielonej alternatywy dla kosmetyków konwencjonalnych.

Idea zrównoważonego rozwoju
Opakowania naszych naturalnych produktów po zużyciu zamieniają się w parę wodną w procesie spalania. Farby, etykiety i opakowania kartonowe posiadają certyfikaty ekologiczne.

Pomysłowe rozwiązania
Łatwe w użyciu, higieniczne pompki próżniowe i tubki sprawiają, że możesz wykorzystać całą zawartość opakowania. Dzięki większym opakowaniom produkty WISE są atrakcyjne cenowo.

Prosty, skandynawski design

Wychodzimy z założenia, że to co najważniejsze w kosmetykach, kryje się  wewnątrz opakowania, a nie na zewnątrz. Nasze opakowania są proste i czytelne, mają chronić produkt przed niekorzystnym wpływem czynników środowiska zewnętrznego. Wybierając WISE płacisz za ekologiczne i wartościowe składniki kosmetyków oraz to, co mogą one dla Ciebie zrobić, nie za opakowanie.

Wydajność
Kosmetyki WISE są wyjątkowo wydajne i szybko zaspokajają potrzeby Twojej skóry. Szybko dostrzeżesz różnicę.

Prezentacja Marki