Organiczny olejek do masażu Nature nie zawiera olejków eterycznych. Zapewnia zarówno zdecydowany chwyt, jak i dobry poślizg, w zależności od zastosowanej ilości produktu. Używany od 1993 roku na wszystkich kursach masażu Axelsons Massage.

Zalecany do wszystkich typów skóry, w przypadku nadwrażliwości na substancje zapachowe i skłonności do alergii oraz  dla kobiet w ciąży. Olejek świetnie sprawdza się w domowym masażu i do codziennego stosowania jako olejek przeciw powstawaniu rozstępów.

Działanie: Olejek polecany zarówno do masażu odprężającego, jak i głębokiego masażu mięśni.

Ciąża i rozstępy:

Olejki migdałowy, rycynowy i z krokosza barwierskiego są doskonałymi olejami nawilżającymi, co pozwala na zwiększenie elastyczności skóry; olejki bogate są m.in. w witaminę E, która odgrywa rolę w zapobieganiu formowania się rozstępów. Witamina E wspiera elastyczność skóry. Gdy skóra jest bardziej elastyczna, jest bardziej odporna na rozciąganie, co minimalizuje ryzyko rozdzierania tkanki, co prowadzi do powstawania rozstępów. Olej z krokosza barwierskiego idealnie się wchłania i zmiękcza skórę.

Olejek WISE NATURE nie zawiera parafiny, sztucznych kolorów, zapachów, konserwantów, parabenów, olejków eterycznych.

Stosowanie: Rozprowadzić na wybranych częściach ciała, które maja być poddane masażowi/zabiegowi. Użyć większej ilości do masażu odprężającego a mniejszej do głębokiego masażu mięśni, gdzie potrzebny jest pewniejszy chwyt.

Wskazówka: Dobra podstawa preparatów do aromaterapii. Może zastępować mydło w przypadku szczególnie suchej cery i wyprysków atopowych. Polecany jako olejek do kąpieli.

Skład: olej migdałowy, olej osetowy, olej rycynowy

Inci: Prunus amygdalus, Carthamus tinctorius, Ricinius communis

Wyprodukowano w Szwecji przez WISE Naturkosmetik

Zawartość: 250ml i 1000ml dla salonów masażu, terapeutów, SPA