Beautiful Teenage Girl Outdoors Enjoying Nature

Trądzik to problem nie tylko nastolatków, ale niekiedy także osób dojrzałych. Przy terapii antytrądzikowej niezwykle ważne jest rozpoznanie i wyeliminowanie czynników, które wpływają na zaognienie stanów zapalnych skóry. Szwedzkie kosmetyki naturalne WISE pozbawione chemii, parabenów, drażniących sztucznych zapachów, kolorów i innych, pomagają zapobiegać stanom zapalnym, działają uspokajająco na skórę i regulują pracę gruczołów łojowych.

Prawidłowa pielęgnacja skóry trądzikowej powinna odbywać się bez jej podrażniania i wysuszania. Z tego powodu tradycyjne mydła i żele do twarzy powinny być zastąpione bezalkoholowym i pozbawionym ostrych detergentów mleczkiem do twarzy (naturalne mleczko do wszystkich rodzajów skóry – Deep Cleansing Milk), którego działanie oparte jest na naturalnych, ekologicznych olejkach roślinnych i eterycznych. Podstawą pielęgnacji skóry trądzikowej, oprócz umiejętnego oczyszczania, jest jej właściwe nawilżenie. Do tego celu stworzone zostały 1. Naturalny tonik do wszystkich typów skóry (nawilża i przygotowuje cerę trądzikową przed nałożeniem kremu), 2. Naturalny krem do skóry trądzikowej Balans (działa antyseptycznie, reguluje pracę gruczołów łojowych), 3. Ekologiczne Serum do skóry trądzikowej i tłustej Neroli (Nawilża i odżywia, nie zatyka portów, ułatwia pracę gruczołów łojowych, uspokaja cerę). Naturalna maseczka glinkowa do skóry trądzikowej i tłustej Balans doskonale oczyszcza pory, zapobiega błyszczeniu skóry, działa antyseptycznie.

Naturalne kosmetyki WISE produkowane są w Szwecji z ekologicznych składników roślinnych, bez silikonów, pochodnych ropy naftowej i sztucznych zapachów oraz kolorów. Ekskluzywna linia do skóry trądzikowej WISE jest to wydajny i skuteczny sposób na trądzik. Dzięki kompleksowemu i regularnemu stosowaniu wspomagasz skórę, nie pozbawiając jej niezbędnych składników odżywczych ani bariery ochronnej.

Zobacz Naturalne kosmetyki do skóry trądzikowej .

Filtr projektu