naturalne kosmetyki ekologiczne do ciała

Dla potrzeb skóry wrażliwej, podrażnionej i dotkniętej problemami związanymi ze stanami zapalnymi została stworzona specjalna linia naturalnych kosmetyków ekologicznych WISE, które pomagają w codziennej terapii. Do codziennego oczyszczania i nawilżania skóry zaprojektowano Tonik Sensitiv (do zwilżania skóry przed nałożeniem kremu i serum) oraz Mleczko Sensitiv, które skutecznie niweluje zanieczyszczenia ze skóry, jak sebum, bez naruszania powłoki ochronnej skóry. Dzieje się tak, gdyż naturalne mleczko WISE oparte jest na naturalnych olejkach i czyści korzystając z zasady rozpuszczalności tłuszczy w tłuszczach.

W przypadku stanów grzybicznych, łuszczycy, egzemy, atopowego zapalenia skóry zalecane są przede wszystkim produkty zawierające ekologiczne składniki aktywne o działaniu bakteriobójczym, łagodzącym stany zapalne, podrażnienia; do takich produktów zaliczają się : organiczne Serum WISE Sensitiv, Wise Night Balm Ros (wypryski atopowe, egzema, trądzik różowaty, podrażnienia), WISE Moist Booser (egzema, skóra wrażliwa, sucha). Do codziennej pielęgnacji skóry wrażliwej przeznaczony jest naturalny krem WISE Sensitiv, który również można stosować zawsze jako krem ochronny na zimę. W przypadku cery suchej i wrażliwej zalecane jest organiczne serum WISE Ros.

Jeżeli masz jakiś problem ze skórą i poszukujesz porady w doborze produktów, napisz do nas tutaj , aby uzyskać szybką  i fachową odpowiedź.

Filtr projektu